új munkahelyek Sharar (amikor új állást találni, és az összes Sharar munkahely)

Nem is olyan régen jelent meg Shararame bevetésre!

Amint az a kép, vannak új feladatok Shararama, a bal oldalon a játék képernyőn.

Mit kell tenni az új feladatokat Shararame és mik ezek hasznos?

Mert feladatellátás, akkor kap értékes ajándékokat.
Ugyanakkor már a csillagok és emeljék a mi Smeshariki plus - keresni smeshinki!

Ezt a munkát a Shararame nem nehéz - futballozni Shararame, felkéri az új barátja Shararme, egy kört a hullámvasúton a levegőben Shararame és más, nem összetett dolog.
De sok feladatot kell találni, és gyűjtsük össze a különböző tárgyak Shararame: magic elixír, receptek, dió, kúpok, gyöngy, alma, szórólapok, korall, virág. Itt vannak most, és lehet, hogy hosszú időt vesz igénybe, mert az elvárások a megjelenésük.

Most mi megmondjuk róluk (mágikus elixír a Shararame, receptek Shararame a Shararame, dió Shararame, csapok Shararame, gyöngy Shararame, almát Shararame, szórólapok Shararame, korallokat Shararame és virágok Shararame) több!