Hogyan lehet hozzájutni a mentesítés úszás

Szakmai sport gyakran kérdése az élet. Ezért a fő cél minden sportoló kap sportok cím: jelölt masterasporta. Master of Sports. Nemzetközi Master of Sports. Természetesen az egyes címek, vannak bizonyos követelmények kicsit, amíg meg nem, akkor nyerte el a címet.

Tehát, ha a célt tűzte ki, hogy a sport kategóriában jelölt masterasporta (CCM), amit tudnod kell. Először is, elkezd dolgozni a végrehajtás a kibocsátási követelményeknek csak akkor, ha több mint 13 éve, mivel mielőtt a IMR nincs hozzárendelve. MMR áll rendelkezésre a győzelmek száma, vagy forgalmas helyeken. Tehát, a CCM rang hitelek versenyek ilyen helyekre: 1. Az európai bajnokságban: egyedülállók - 5-8 helyen páros - 3-4 helyen csapatverseny - 3-4 helyen;
2. A magyar bajnokságban: egyedülállók - 13-20 összesen (több győzelem - 12) páros - 5-6 helyen a csapat verseny - 3-6 helyen (több győzelem - 12);
3. Cup Hungary: a parancs fölénye - 3-8 helyen (több győzelem - 12);
4. Magyarország fölénye: egyedülállók - 5-8 helyen (több győzelem - 12), a páros és a parancs fölénye - 3-4 helyen (több győzelem - 12).

A mester a magyar sport csak akkor érhetők el, miután már a zsebében CCM is végrehajthat bizonyos bit követelmények és a pontozás bizonyos számú győzelem a nemzetközi versenyeken.

Minden munkát végeznek a szervezet alkalmazottai, utal egy adott tarifa kategóriában. Egységes tarifa-minősítési referencia munkák és szakmák dolgozók tartalmaz egy teljes névsorát a pozíciókat. Néha során üzleti vezetők a szervezet növeli a soraiban az alkalmazottak. Milyen eljárás sorolására tarifakategória?

A Munka Törvénykönyve értelmében, a munkavállaló jogosult alkalmazni emelkedés mentesítés után sikeres utasítások végrehajtása megfelel a magasabb végzettség, három hónapig egy naptári év folyamán.

Először meg kell, hogy a munkavállaló kérelmét mentesítési feladat. Ebben az esetben, ha volt olyan szakmai képzés a kívánt kategóriát, akkor kell csatolni a kérelemhez példányban, bizonyítványok és egyéb igazoló dokumentumok. Ezt követően, az ő feladata, hogy jellemezze a Head, amelyben dolgozik.

Aztán adott ki annak érdekében történő kinevezéséről, a vám- és a Minősítő Bizottság, amely értékeli a teljesítményét a munkavállaló. Tagjai lehetnek a mester, felügyelő személyzet szakemberek, mester és más személyek. Kötelező hozzárendelése jutalék szék, meg kell egy tagja, amelynek mértéke a terület, ahol a munkaképes szeretnénk javítani a mentesítést.

Először végezzen vizsgálatot alkalmazottja tudás, azaz felméri a tudásszint elméleti része a munka, például, ha egy asztalos akarja növelni a kisülés, akkor először meg kell mondani az elmélet fakitermelés. Ezután folytassa az értékelést a gyakorlati rész. Ebből a célból a munkások végre kell hajtania legalább három nagyságrenddel, a minőségi termékeknek meg kell felelniük a legmagasabb konzol.

Ezután Minősítő Bizottság foglalkozott a javítását mentesítés, melynek eredménye lesz a jegyzőkönyv formájában. Ha a kibocsátás nőtt, vegye figyelembe, hogy a munkavállaló a munka eredménye a megfelelő szekcióba. Továbbá, ne felejtsd el, hogy a növekedés a tarifa stílusú és módosíthatja a munkavállaló személyi igazolvány (forma és T-2). Ha szükséges, hogy a változások a személyi állomány révén a rendelet kihirdetését.