Curse Znarka „miért Magyarország elvesztette Kanada

Magyarország csapat elvesztette a fő mérkőzés Köln kanadaiak - „álom elődöntőben” véget ért ismerős osztályokon Oleg Znarka veresége „juhar levelek”. Itt az ideje, hogy beszéljünk az átok vezetőedző - még az ő vezetése alatt Vengriyane nem nyerték meg a kanadaiak egy győzelem.

Kanadai „átok” működött

A mérkőzés az észak-amerikai kap egyenlő - az első időszakban, a csapat egymásra nézett, és szigorúan játszik a védelem. Lövések célt kevesen voltak, és a kapusok sikeresen foglalkozott velük. Azonban egy 15. percben volt az érzése, hogy a kezdeményezés a játék fokozatosan átalakult Vengriyanam.

A második magyar válogatott során elején aktívabb és hamar kiváló alkalmazás a döntőbe - az első sokk linket Vengriyan hangú egy nagy cél Kuznetsova, aki most nyugodtan nevezhetjük a legszebb a torna, majd Gusev eladott többségi és hibázott 2: 0-ra. Kanadaiak ebben az időben, fájdalmas volt nézni.

Azonban a legvégén a második időszak kezdődött a jól ismert történet - a felesleges eltávolítása Vengriyan. Végre felesleges kanadaiak nincs ideje, de a harmadik időszak kezdődött a támadás és a 17 másodperc egy cél otkvitali. Természetesen egy ilyen kezdet adjunk „Maple Leaf” morál.

Többet a témáról:

Vészcsengő hangzott, de soha nem átépítették Vengriyane - követte három egymást követő törléseket a kanadaiak, de nem hajtják végre, de sokkal kimerült a játékosok, akik nem is gondol a counterplay. A végén az osztályokon Znarka elfogyott az erő és az amerikaiak először egyenlített, majd átvette a vezetést.

Először is, hatalmas McKinnon játszott nagy lövés a kellemetlen helyzetbe, majd O'Reilly megmutatta osztály, ellopta a magyar védő a kapu előtt, és lövés a második kísérlet Vasilevsky. Próbálják rendezni a támadás levette a kapus, kudarccal végződött - kanadaiak majd lőtt egy gólt, kitöltése a győzelmet a pontszám 4: 2.

Aludtam harmadik időszak

Statisztikák egyértelműen azt mutatja, hogy miért Vengriyane adott egy játék, amelyben a nyeremény olyan közel volt - a harmadik időszakban, a kanadaiak perebrosali „piros autó” és illetlen előnye 5:19. Azonban lehet az osztályokon Znarka alkalmazkodni a játék a harmadik periódusban a védelmi és a „száraz” szükséges ráfordítás?

Természetesen ezúttal a magyar válogatott jól nézett ki, de a megfelelő időben az edzői stáb kellett reagálnia, hogy mi történik. Már az első válasz mosók szükség, amelyek megnyugtatják a csapat jött játszani az érzelmek, és megragadta törléseket a meghatározóak voltak a játékban.

Edző maga úgy véli, az elődöntőben Vengriyanam nem szerencse és most meg kell készülni a meccsre a bronz. „Volt egy jó játék, én semmi szemrehányást a srácokkal. Harcoltak az utolsó. Valahol a szerencse. Eltávolítása törött játék, töltött sok erőfeszítést, hibáztunk „- mondta a mérkőzés után Znarok.

Az viszont, kanadaiak mentor Dzhon Kuper azt mondta, hogy az elődöntőben volt az egyik legizgalmasabb mérkőzések pályafutását. „Bármi legyen is az eredmény, akkor nem is számít, mert játszott két fantasztikus csapat. Ez egy fantasztikus játék, amely sok marad sokáig a memóriában. És ő megérdemli túlóra „- hangsúlyozta.

A vb-Köln és Párizs volt az utolsó nap a játék, amely meghatározza, hogy Vengriyane hívhatjuk ezt a tornát maga sikeres. Ehhez szükséges, hogy befejezze a győzelem Finnországban és nyerte meg a bronzérmet. Az viszont, kanadaiak fog versenyezni az arany a svéd csapat.