Állás megnevezése Villamosmérnök egyetemeken Joskar-Ola

Villamosmérnök - Specialist felelős működésének energiaellátó rendszerek tervezése és végrehajtása energetikai projektek, javítása az ipari elektromos berendezések. Feladatai közé tartozik a munka és a műszaki dokumentáció, az irányítást a termelés elektromos munka során rendszeresen ellenőrizze az állapotát az elektromos berendezések. A fő feladat a villamosmérnöki - zavartalan működésének elektromos berendezések szervizelését.

Fizetést. Mennyibe kerül Villamosmérnök Joskar-Ola

Tapasztalt: 30000 # 8399; havonta
Professional: 40000 # 8399; havonta

Hol tanuljak egy szakmát villamosmérnök Joskar-Ola

Kijelző: csempe. sorok Rendezés:

A kereslet a szakma

Ma a kereslet a villanyszerelő szakma magas, mint képzett szakemberek ezen a területen van szükség számos területen, például az építőiparban és az iparban, és a közművek. A képviselői ennek specialitás folytat és leszerelése, karbantartása és javítása elektromos berendezések, a hazai és ipari felhasználásra.

Akik számára alkalmas szakma

A szakma az elektrotechnika fontos tulajdonságokat, mint egy jól fejlett logikus gondolkodás, a képesség, hogy gyors döntéseket, gondos odafigyeléssel, jó memória. Villamosmérnök legyen gondos és nagyon felelősségteljes, mert felelős a biztonságos környezet és a többi ember.

Villanyszerelő karrier alakul szakaszban, amennyiben a szerzés őket bit.

  • I Elektromos kisülés nem lehet magasabb műszaki oktatás. Ellátja alapvető munka, tudja, hogyan kell használni a szerelési munkaeszköz. Hozzáférés azonban nagyfeszültségű berendezés, ő nem.
  • Elektromos kisülés II kell futtatni 1-2 hónap árammal, és magasabb technikai hátteret. Csak ebben az esetben hagyjuk dolgozni tárgyak alacsony kockázati szintet.
  • III kategória villanyszerelő tapasztalattal kell rendelkeznie 2-10 hónap, hogy ismeri a szabályokat tartalmazza nagyfeszültségű berendezés, biztonsági és még sok más.
  • Elektromos kisülés IV - magas szintű személy tapasztalat 2-12 hónapig legalább. Jól kell ismernie, hogy a készülék minden rendszer, hogy képes legyen alkalmazni tudásukat a gyakorlatban abban az esetben, javítási és karbantartási munkákat.
  • Villanyszerelő V mentesítés nemcsak ismeri, hanem megérteni minden helyzetben az a biztonság, hogy képes legyen a személyzet képzése és amennyiben szükséges elsősegély.

feladatai

  • tervezése, építése, ipari elektromos berendezések és eszközök, energiaellátó rendszerek a városok, vállalatok, stb tervezés az elektromos gépek és készülékek;
  • Process Design tápegység;
  • szoftver telepítés, üzembe helyezés, tesztelése és karbantartása elektromos berendezések;
  • Tervezés javítás, villamos berendezés előkészítése, műszaki előírások rekonstrukciója a meglévő és új berendezések;
  • kiszámítása a gazdasági hatékonyság a megvalósított technológiai és tervezési megoldások;

Kapcsolódó foglalkozások